Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1964

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 64

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 66 000