Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Kunst og kritikk 1907

Blandingsteknikk på papir
56x42
Signert og datert oppe t.h.: Th. Kittelsen. 07.

Påtegnet med tittel oppe t.v.: Kunst og Kritik

Kunstnernes Hus, Oslo 1941, kat.nr. 78. Kunstnernes Hus, Oslo 19 (?) , kat.nr. 297. Theodor Kittelsens Minneutstilling, Oslo Kunstforening 1964, kat.nr. 557.

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 350 000