Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Skovtrold 1899

Olje på lerret
90x68
Signert og datert nede t.h.: Th. Kittelsen. 99.

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Th. Kittelsen 1899. "Skovtrold.""

UTSTILT:

Th. Kittelsens Lauvlia, Sommerutstillingen 2002, "Th. Kittelsen - Et eventyr".

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 400 000