Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Hakkespett 1913

Akvarell på papir, lysmål
66x49
Signert og datert nede t.h.: Th. Kittelsen 1913.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1957, kat.nr. 454.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 500 000