Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Landskap

Blyant og akvarell på papir, lysmål
33x50
Signert nede t.h.: Th. Kittelsen.

Antagelig fra Sigdal.

Vurdering

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 58 000