Barth, Carl Wilhelm(1847-1919)
Dampbåt i kystlandskap1885
Olje på lerret
94x156
Signert og datert nede t.v.: Barth 85
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 66 000
Olje på lerret
94x156
Vurdering