Sørensen, Henrik(1882-1962)
Tørr vår i Hakadal
Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: HS
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: "Tør vår i Hakadal. Henrik Sørensen 1945".
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000