Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Tørr vår i Hakadal

Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: HS

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: "Tør vår i Hakadal. Henrik Sørensen 1945".

Vurdering

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000