Rian, Johs.(1891-1981)
Interiør Gausdal 1947
Olje på plate
38x46
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: J Rian 47
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Olje på plate
38x46
Vurdering