Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap
Olje på lerret
70x79
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
70x79
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering