Komposisjon 1956
Olje på plate
21x29
Dobbeltsignert og datert nede t.v.: Weidemann. -56
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 44 000
Olje på plate
21x29
Vurdering