Jørgensen, Knut(1937-1991)
Komposisjon med figurer 1969
Akvarell og collage på papir, oppklebet på plate
19x19
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1969
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000