Munch-Auksjonen 2000

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 19:00

Store Sal

Brosjen/Eva Mudocci
Munch, Edvard (1863-1944)
Brosjen/Eva Mudocci

Litografi, lysmål
64x48
Signert med blyant nede t. h.: E Munch.

Sch.nr. 212. Fra 1903. Registreringsbevis fra Munch-museet medfølger.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 400 000–500 000

Tilslag NOK 580 000