Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Müller, Morten(1828-1911)
Skogslandskap med robåt og fugler 1888

Olje på lerret
38x56
Signert og datert nede t.h.: Morten. Müller. 88.

Noe utydelig påtegnet på baksiden, på blindrammen: "... Morten Müller".

Vurdering

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 16 000