Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Grimstad
Olje på lerret, oppklebet på plate
38x46
Signert nede t.h.: A- Kavli
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000
38x46
Signert nede t.h.: A- Kavli
Vurdering