Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Grimstad

Olje på lerret, oppklebet på plate
38x46
Signert nede t.h.: A- Kavli

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 60 000