Munch-Auksjonen 2000

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 19:00

Store Sal

Munch, Edvard (1863-1944)
To mennesker

Litografi
88x71
Signert nede t. h.: Edv Munch

Sch.nr. 504. MM G 432. Fra 1920. Registreringsbevis fra Munch-museet medfølger.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 460 000