To mennesker
Litografi
88x71
Signert nede t. h.: Edv Munch
Sch.nr. 504. MM G 432. Fra 1920. Registreringsbevis fra Munch-museet medfølger.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 460 000