Haaland, Lauritz(1855-1938)
Sildefiske 1905
Olje på lerret
45x70
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1905.
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 56 000
Olje på lerret
45x70
Vurdering