Krohg, Per(1889-1965)
Fjellandskap
Olje på plate
16x22
Signert nede t.h.: Per Krohg
Kunstnerforbundet, Oslo 1992, kat.nr. 21.
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Olje på plate
16x22
Signert nede t.h.: Per Krohg
Vurdering