Karikaturer
Litografi
21x33
Usignert
Sch.nr. 333. Fra 1908/09. Registreringsbevis fra Munch-museet medfølger.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 14 500
Litografi
21x33
Usignert
Vurdering
NOK 5 000