Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fiskevær i Lofoten 1902
Olje på lerret
72x89
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1902
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 38 000
Olje på lerret
72x89
Vurdering