Johansen, Svein(1946-)
Fra de mausoleiske marker
Olje på lerret
54x65
Signert nede t.h.: Svein J.
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Svein Johansen Fra, De mausoleiske marker" 1992".
Vurdering
NOK 20 000–25 000
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000