Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilskute ved de ytterste skjær 1903

Olje på lerret
60x100
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1903.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 110 000