Pettersen, Arvid Jarle(1943-)
Bymotiv 1998
Olje på plate
36x50, selve motivet 27x38
Signert og datert nede t.h: A JP - 98
Signert og datert på baksiden: Arvid Pettersen AJP -98
Kunstnerforbundet i Oslo.
Vurdering