Munch-Auksjonen 2007

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Andreas leser

Olje på lerret
73x59 cm
Signert nede t.h.: E. M

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Vurdering
NOK 5 000 000–7 000 000

Tilslag NOK 5 000 000