Munch-Auksjonen 2007

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Hvilende kvinne

Blyant og akvarell på papir, lysmål
173x250 mm
Signert med blyant nede t.v.: Edv. Munch

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Vurdering
NOK 500 000

Tilslag NOK 1 100 000