Hvilende kvinne
Blyant og akvarell på papir, lysmål
173x250 mm
Signert med blyant nede t.v.: Edv. Munch
Vurdering
NOK 500 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 19:00
Tilslag NOK 1 100 000
173x250 mm
Vurdering
NOK 500 000