Munch-Auksjonen 2007

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Sjalusi I
Munch, Edvard (1863-1944)
Sjalusi I

Litografi trykket i svart med håndkolorering i
Arket: 432x592 mm Motivet: 320x454 mm
blått, grønt, orange og rødt på tynt Japanpapir
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1896
Sch. nr. 57. Woll nr. 68.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000 000–4 000 000

Tilslag NOK 5 300 000