Munch-Auksjonen 2007

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Madonna
Munch, Edvard (1863-1944)
Madonna

Fargelitografi trykket i svart, rødt, blått og
Arket: 750-755x564-568 mm Motivet: 607x445 mm
olivengrønt på tykt brunt papir
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1895/1902.
Sch. nr. 33. Woll nr. 39.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Vurdering
NOK 4 000 000–5 000 000

Tilslag NOK 7 000 000