Munch-Auksjonen 2007

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Vampyr II
Munch, Edvard (1863-1944)
Vampyr II

Fargelitografi og fargetresnitt trykket i svart,
Arket: 543-550x670-672 mm Motivet: 385x555 mm
rødt (litografi), grønt, mørkegrønt, gult (tresnitt) på Japanpapir
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1895/1902.
Sch. nr. 34. Woll nr. 41.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000 000–4 000 000

Tilslag NOK 4 000 000