Munch-Auksjonen 2007

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Hendene
Munch, Edvard (1863-1944)
Hendene

Litografi trykket i svart med håndkolorering i
Arket: 580-583x397-400 mm Motivet: 480-486x289 mm
rødt og beige på tykt beige papir
Meget sterke farger.
Signert og datert med blyant nede t.h.: E Munch 1895

1895
Sch. nr. 35. Woll nr. 42.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 500 000–2 000 000

Tilslag NOK 2 000 000