Munch-Auksjonen 2007

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Kvinnen

Litografi trykket i svart på middels tynt
Arket: 488-490x633-645 mm Motivet: 455x592 mm
gulhvitt papir
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Påtegnet med blyant med dedikasjon og datering av kunstneren nede t.h.: Til erindring av Skrubben Juli 1909.
1899
Sch. nr. 122. Woll nr. 147.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000

Tilslag NOK 1 250 000