Munch-Auksjonen 2007

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Omegas død
Munch, Edvard (1863-1944)
Omegas død

Litografi trykket i svart på tykt hvitt papir
Arket: 471x635 mm Motivet: 307x530 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1908-09
Sch. nr. 326. Woll nr. 356.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 94 000