Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Sohlberg, Harald (1869-1935)
Vinternatt i Rondane 1917

Fargelitografi
70x76,5
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917. Signert med blyant nede t.h.: Sohlberg

Nummerert nede t.v.: 37.

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Tilslag NOK 190 000