Sohlberg, Harald(1869-1935)
Vinternatt i Rondane 1917
Fargelitografi
70x76,5
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917. Signert med blyant nede t.h.: Sohlberg
Nummerert nede t.v.: 37.
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 190 000