Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Kystlandskap

Olje på plate
47x72
Signert nede t.h.: A Normann

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00