Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Bedende ung kvinne
Olje på plate
55x40
Signert nede t.v.: Heyerdahl
Malt ca. 1895.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 70 000
Olje på plate
55x40
Signert nede t.v.: Heyerdahl
Malt ca. 1895.
Vurdering