Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Bedende ung kvinne

Olje på plate
55x40
Signert nede t.v.: Heyerdahl

Malt ca. 1895.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 70 000