Gjesdal, Thoralf(1903-1963)
Ryggvendt kvinneakt
Olje på plate
40x36
Signert nede t.v.: T Gjesdal
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 21 000
Olje på plate
40x36
Signert nede t.v.: T Gjesdal
Vurdering