Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Gjesdal, Thoralf(1903-1963)
Sittende gutter ved bord 1956

Olje på lerret
38x46
Signert og datert nede t.h.: T. Gjesdal -56

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 21 000