Gjesdal, Thoralf(1903-1963)
Sittende gutter ved bord 1956
Olje på lerret
38x46
Signert og datert nede t.h.: T. Gjesdal -56
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 21 000
Olje på lerret
38x46
Vurdering