Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fjordlandskap med fiskere 1878
Olje på lerret
63x97
Signert og datert nede t.v.: A Normann Dsf 78
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Olje på lerret
63x97
Vurdering
NOK 70 000–90 000