Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Thaulow, Frits (1847-1906)
I utkanten av Bergues

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: Frits Thaulow

Malt ca. 1902. Påtegnet på lapp på baksiden av rammen: "Landskap".

UTSTILT:

Blomqvists Kunstutstilling, Kristiania, kat.nr. 11 med tittel: "Landskap".

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 350 000–450 000