Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Bergslien, Nils(1853-1928)
Kvinne og barn med kjelke i vinterlandskap

Olje på lerret
46x85
Signert nede t.h.: N. Bergslien

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000