Bergslien, Nils(1853-1928)
Kvinne og barn med kjelke i vinterlandskap
Olje på lerret
46x85
Signert nede t.h.: N. Bergslien
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
46x85
Vurdering