Ancher, Michael(1849-1927)
Sjømann med sydvest til rors
Olje på plate
47x38
Signert nede t.h.: M. Ancher.
Dansk kunstner.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på plate
47x38
Signert nede t.h.: M. Ancher.
Dansk kunstner.
Vurdering