Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Ancher, Michael(1849-1927)
Sjømann med sydvest til rors

Olje på plate
47x38
Signert nede t.h.: M. Ancher.

Dansk kunstner.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 60 000