Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Lerche, Vincent Stoltenberg(1837-1892)
Kirkeinteriør med prest og munk

Olje på lerret
89x68
Signert nede t.h.: Vinc St Lerche Dsf

...Verein, Düsseldorf, ?, kat.nr. 368.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000