Lerche, Vincent Stoltenberg(1837-1892)
Kirkeinteriør med prest og munk
Olje på lerret
89x68
Signert nede t.h.: Vinc St Lerche Dsf
...Verein, Düsseldorf, ?, kat.nr. 368.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000