Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Sittende kvinne

Olje på lerret
73x60
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Vurdering
NOK 700 000–900 000

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 700 000