Wold-Torne, Oluf(1867-1919)
Kvinne med parasoll
Olje på lerret
61x72
Signert nede t.h.: O Wold-Torne
Signert og datert på baksiden av lerretet: "O Wold-Torne 1917".
Kunstnernes Hus, Oslo 19?, kat.nr. 143.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00