Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Blå komposisjon

Olje på lerret
115x88
Signert nede t.h.: Sitter

Antagelig malt i 1980-årene.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 62 000