Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Indre Fjærlandsfjord i Sogn 1857

Olje på lerret
78x111
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1857

Vurdering
NOK 500 000–700 000

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 500 000