Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Indre Fjærlandsfjord i Sogn 1857
Olje på lerret
78x111
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1857
Vurdering
NOK 500 000–700 000
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 500 000
Olje på lerret
78x111
Vurdering
NOK 500 000–700 000