Thaulow, Frits(1847-1906)
Fabrikker i sne, Akerselven
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.
Malt 1897-98.
Vurdering
NOK 400 000–600 000
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Olje på lerret
60x73
Malt 1897-98.
Vurdering
NOK 400 000–600 000