Knoff, Anne-Lise(1937-2005)
Portalen til håpets mysterium 1977
Radering, lysmål
28x22
Signert og datert nede t. h.: Anne Knoff 77
Påtegnet nede t. v.: Prøvetrykk - koldnål.
Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
Tilslag NOK 2 600