Kavli, Arne(1878-1970)
Interiør 1914
Olje på lerret
103x70
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli. 14
San Fransisco 1915.
Vurdering
NOK 170 000–200 000
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 280 000
Olje på lerret
103x70
San Fransisco 1915.
Vurdering
NOK 170 000–200 000