Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tidemand, Adolph(1814-1876)
Et sørgebudskap 1848

Olje på lerret
20x26
Signert og datert nede t.h.: A Tidemand 48

Noe utydelig påtegnet på baksiden, på blindrammen: "A Tidemand ...".

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 380 000