Askevold, Anders(1834-1900)
Ved seteren
Olje på lerret
75x98
Signert nede t.h.: A: Askevold.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Olje på lerret
75x98
Vurdering
NOK 150 000–200 000