Askevold, Anders(1834-1900)
Norsk skogslandskap med kyr 1889
Olje på lerret
65x96
Signert og datert nede t.h. : A: Askevold. 1889.
Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "A: Askevold. "Norwegische Waldgegend mit Kühn" Pris: 1700 Mark."
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 100 000